ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank

12. března 2017 v 15:23 | Václav Kovalčík
ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank. Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o "stádo" voličů. Mnohokrát ČSSD udělala svou politikou na KSČM podrazy, neboť se dodnes distancuje od řádu a pořádku, a koneckonců i od sociálního cítění s nízko-příjmovými skupinami obyvatelstva v této zemi.

ČSSD jde jenom o koryta, vždyť si na svých sjezdech volí potentáty, kteří podlézají Bruselu, nadržují problémovým skupinám, chaosu, zaneřáděným ghettům a dalším časovaným bombám. Zároveň podlézají německé kancléřce Merkelové v nezvládnuté a nezvladatelné otázce uprchlické krize.

ČSSD mnohokrát zradila svůj levicový program, mnohokrát zradila svého potenciálního partnera. Je jen otázkou, zda KSČM opět naletí, anebo se úplně distancuje od politiky sociálních demokratů, kteří s demokracií nemají nic společného, neboť se distancují od práva a spravedlnosti.

Rapidní nárůst nevkusných montoven tomu nasvědčuje, vykořisťování českých občanů též, k tomu zaprodávání strategických zdrojů České republiky, prostě bezohledná privatizace s názvem bezohledné zlatokopectví, když vyprodukovaný kapitál v řádu několik stovek miliard Kč odchází do zahraničí. To jsou ty slavné investice, a bude hůř, pokud se český národ nezbaví zahraničních vykořisťovatelů, kteří si říkají investoři.

Pokleslá morálka hovoří o úpadku společnosti, neboť jest vzdělání a národní povědomí na okraji společnosti. K tomu další diletantské manévry ohledně státních maturit.

Přál bych si, aby lidé odmítli politiku útlaku a utahování opasků. Současnou situaci národa si tak musejí uvědomit všichni prvovoliči a voliči napříč politickým spektrem na základě vlastního svědomí.

Václav Kovalčík
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 12. března 2017 v 16:37 | Reagovat

Je dobře jsou chytří lidé, co se zajímají o politiku a píšou články do témat týdne. :) Podporuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama