Nesnáším politiku vydírání!

24. září 2015 v 16:26 | Václav Kovalčík
Jak trapné a ponižující přijímat kvóty, co se týče uprchlíků, kteří většinou nemají s naší civilizací nic společného! Mnohokrát jsme nejen v našich končinách zaznamenali jejich panovačné, fanatické a nepřizpůsobivé chování vůči původnímu většinovému obyvatelstvu našeho národa a zemí Evropské unie.

Co mají tak asi v plánu tihle imigranti? Demograficky a fanaticky plundrovat celou Evropu, zničit křesťanskou víru; zotročit ty, kdož nesouhlasí s islámským radikalismem! Taková budoucnost postupně nastává, protože Evropská unie opět zradila své pilíře i svou kulturu! A bude hůř, pokud nám budou vládnout prospěcháři a kavárenští povaleči!

Jsme svědky evropské politiky, jež putuje špatným směrem! A tak se může stát, že nás naše děti, vnuci, pravnuci atd. budou proklínat - budou nás doslova nenávidět! Zatím je to brnkačka, máme tablety, své kulty celebrit, jenže situace postupem času přituhuje - začíná být vskutku vážná!

V budoucnosti bude opět vážnější, když dojde ke "střetu civilizací" v otázce víry. A proto jsou politicky a hospodářsky vydírány země, které nechtějí imigranty! Děje se tak schválně na objednávku západních (předlužených) velmocí!

Dokonce hrozí, že nesouhlasící státy (v záležitosti imigrantských kvót) přijdou o evropské dotace, budou nuceny zaplatit stomiliónové pokuty do chřtánu nenasytné Evropské unie! Zase nás vydírá Německo mající máslo na hlavě v otázce historické!

Připadám si jak v nesvobodném protektorátu Čechy a Morava! Opět dochází k perzekuci českého národa, který je nucen těžce pracovat, držet "hubu" a krok! To se mi nelíbí, jak je s námi zametáno v evropském měřítku!

Jedinou cestou je vystoupit z Evropské unie, začít soběstačně žít a pilně hospodařit pro naši šťastnou budoucnost. Nesnáším politiku vydírání, nesnáším politickou a ekonomickou šikanu v národních i mezinárodních vztazích. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie se klidně obejdeme. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie nastane pro nás lepší doba.

Václav Kovalčík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama