Můj malovaný sen

9. září 2015 v 18:13 | Václav Kovalčík
Anotace: O mém nedávném snu, který se mi zdál. Týká se cestování, mezilidských vztahů a umění. Hlavní hrdina je nakonec uvězněn na papíře.

Nemám u sebe řidičák, přesto jedu závadným autem do neznáma. Na silnici kape benzín, který zanechává znatelné stopy. Z neznámého důvodu směřuji do dřevařské pily, z níž není návratu. Jeden pán mě upozorňuje na závadu, zároveň chystá motorovou pilu, aby mi uřízl hlavu!

A tak rychle nastupuji do automobilu. Naštěstí se mi podaří nastartovat motor. Ještě mám dostatek benzínu, abych dokázal uniknout před nelítostným vraždícím maniakem. Vjíždím do městečka, kde mě osloví jedna svobodná slečna. Dává mi nějaké dokumenty v černých složkách. Asi budu bydlet v překrásné čtvrti.

Najednou se ocitám na papíře, kde je kamínková pláž, kterou mám za úkol vybarvit dorůžova. Práce se mi daří skvěle, dokonce se dívám za sebou, jak jsem zkrášlil přímořskou krajinu na obraze. Růžová pláž je tak zrozena k romantickým večírkům. Mám z toho smíšené pocity, když jsem se dostal na papír, z něhož není úniku!

Václav Kovalčík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama