Sexistická společnost míří do pekel!

3. ledna 2015 v 21:18 | Václav Kovalčík
Všude vidíme, jak na nás různé celebrity koukají. Většinou žijí nemravným životem, z čehož čtenář usoudí, že nemají co na práci. V této době jde dozadu křesťanské učení, které říká, že sex by měli mít partneři (muž a žena) jen za účelem zplození nového lidského života. Tohle učení konkurovalo kdysi zhýralému Římu, v němž byli učedníci Krista často popravováni! Proto tato velmoc doplatila na svou slabost a nedostatky.

Na běžných portálech spatříme mnoho erotických hříchů, až se to protiví všem poctivým lidem, kteří například chodí do práce a vydělávají za měsíc nepatrný zlomek toho, co jedna nahá celebrita za jedno natáčení. Současné pojetí hodnot je tímhle převrácené až rozvrácené.

Sexistická společnost míří do pekel, neboť rovněž souvisí se špatnou hospodářskou situací, před níž nás nenávidění "komunisti a socialisti" chtěli uchránit. Nesouhlasím se současným režimem, jenž degraduje vzdělané lidi. Proto jsou např. faráři považováni za neoblíbené povolání. I ta paní uklizečka si zaslouží respekt a uznání! Stejně tak akademici a řemeslníci! Každý si zaslouží své poctivé místo! Média nemají právo se chovat jako zlatokopové - viz devastování pověstí rodin v různých bulvárech.

Vážení čtenáři, vycinkali jsme si západ! Co nám však přinesl? Jedině chudobu materiální a morální! A proto bychom si měli vážit konstruktivních a potřebných profesí v životě každého z nás. Co se týče sexuálního života, tak by měl být jen pro láskyplné zplození vlastních dětí. Rodinná harmonie a zodpovědná rodinná politika nás zachrání - nikoliv trapné bulváry trapných redakcí.

Václav Kovalčík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama